PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99107}
6,9 39 212
ocen
6,9 10 1 39212
5,5 10
ocen krytyków
Revolver
powrót do forum filmu Revolver

zainspirowany

ocenił(a) film na 8

I want to go back to the land of happiness, to the land of emptiness...and fullness. The only way to get there, is through fight, through victory over the trickiest opponent, who is stuck inside me. I must rip him off my mind, of my soul. In order to be myself - the parasite must be gone.
(tłum.):
Chcę wrócić do krainy szczęścia, do krainy pustki ... i pełni. Jedynym sposobem, aby się tam dostać, jest przez walkę, przez zwycięstwo nad najtrudniejszym przeciwnikiem, który tkwi we mnie. Muszę zedrzeć go z moich myśli, mojej duszy. Aby być sobą - pasożyt musi zginąć.

Każdy ma swojego wroga. Objawia się w różny sposób. Lenistwo, strach, gniew, niska samoocena i inne złe emocje. Lecz każdy kto jest świadom prawdziwego "Ja" chociaż przez chwilę, wtedy w tym krótkim momencie poznaje pasożyta...bo najtrudniej walczy się na oślep. Gdy widzisz przeciwnika, wiesz gdzie należy wymierzyć cios. Odseparuj go od siebie i pozbądź go głowy. On żywi się poświęcaną mu uwagą. Jedyny, który ma prawo istnieć w Tobie to Ty, sam znasz odpowiedź na wszystko i wiesz czego chcesz najlepiej. Nie potrzebujesz suflera. Odwagi i weź sprawy w swoje ręce!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones