PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99107}
6,9 39 228
ocen
6,9 10 1 39228
5,5 10
ocen krytyków
Revolver
powrót do forum filmu Revolver

rewelacja

ocenił(a) film na 9

Rewelacyjny film! fabuła bardzo daje do myślenia, świetnie opracowana, pozostawia widza w niepewności, jest też psychologicznie i świetny specyficzny klimat. Bardzo mi się podobało jak został zrobiony ten film. Początkowo wydawał mi się nudny bo myślałam, że jak w każdym innym będą tylko strzelaniny i hazard, ale pozytywnie mnie zaskoczyła fabuła. Trafiłam na film przez przypadek i obejrzałam nie wiedząc jaki oglądam tak naprawdę i nie żałuję, godny polecenia moim zdaniem.

ocenił(a) film na 9
daisy95

ps: I co najważniejsze nie było żadnych wątków miłostkowych, co jest praktycznie w każdym filmie. Nie ma co sugerować się opiniami z filmweba, tylko samemu obejrzeć by się przekonać bo ten film trzeba zrozumieć. (edycja nie chce sie zapisac)

użytkownik usunięty
daisy95

+ 100000

ocenił(a) film na 8
daisy95

+1000000000
Film świetny, nie do każdego trafia, jest przedmiotem wielu dyskusji - dla mnie już samo to oznacza, że warto się nim zainteresować. Ja się zainteresowałem i otrzymałem jeden z lepszych filmów jakie widziałem. Na pewno jeszcze nie raz go obejrzę.

użytkownik usunięty
AdWienc

Poza tym to niezły bajer, żeby z komedii kryminalnych przeskoczyć nagle do tego typu filmu. No i sprawić, żeby Statham zagrał jako tako na poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones