PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99107}
6,9 39 227
ocen
6,9 10 1 39227
5,5 10
ocen krytyków
Revolver
powrót do forum filmu Revolver

Strasznie mnie ten film zmeczyl nie dotrwalam nawet do połowy.. Skąd się w ogóle wzięły
te animacje w 1/3 filmu? Ni to z tad ni to z owad..

ocenił(a) film na 10
czarna404

Według mnie animację to pomysł reżysera,aby przekazać,że działania głównych bohaterów są tak proste jeżeli chodzi o wykonanie,aż można się z nich pośmiać.
Po prostu : animacje zostały użyte,aby przekazać banalne ruchy lichwiarzy :)

ocenił(a) film na 3
wilus11111

film do dupy najgorszy jaki widziałam, chłam do potęgi entej !!! a ten kto dowala do niego jakąś filozofię jest debilem !!!

ocenił(a) film na 10
koko_szanel

Jestem debilem... Dzięki,że mnie w tym uświadomiłeś. :)

użytkownik usunięty
koko_szanel

Widać mało dziecinko filmów widziałaś lub po prostu się nie znasz . A epitet kończący Twój post radzę odnieść do siebie (dość trafnie określiłaś własną kondycję intelektualną).

ocenił(a) film na 10

Po prostu nie zrozumiał filmu w czym zresztą nie ma nic złego. Bardzo dziwne i głupie jest natomiast to, że przeszkadza mu fakt, że ktoś inny ten film zrozumiał. Nie mam pojęcia czemu ma służyć takie wmawianie innym, że skoro coś rozumieją, to są kretynami, zwłaszcza, że takie twierdzenie przeczy logice i zdecydowanie ujmuje inteligencji jego autorowi (a chyba chciał odnieść odwrotny skutek).

ocenił(a) film na 7
koko_szanel

http://www.youtube.com/watch?v=kRA6wedXE0U&feature=related

ocenił(a) film na 5
sjz3

film ogólnie średni początek ciekawy rozwinięcie wątku wszystko ok ale później zaczynają być komplikacje wszystko zaczyna się mieszać totalny chaos odnośnie filmów w których przez cały film jest 2 bohaterów a później okazuje się że jeden tylko mówił sam do siebie i był chory to polecam fight club i wyspę tajemnic. tutaj troszkę słabo.

ocenił(a) film na 10
lolek2417

Tyle, że bohater tego filmu nie jest chory psychicznie.

ocenił(a) film na 8
lolek2417

http://www.lolblog.co.uk/wp-content/uploads/2009/08/doublefacepalm.jpg

ocenił(a) film na 8
Wa770

Nie jest to tępa rozrywka typu Transformers 2. Dlatego, że nie jest kalką ( zwłaszcza żadnego Fight Clubu), nie sprawdzi sie jako kino rozrywkowe, czy zwykły kryminał. Gdybym nie przewijał, to bym nie skumał połowy filmu. Ale i tak przewijam przeważnie złożone fabuły. Tutaj jednak jest dosyć abstrakcyjnie bardziej niż logicznie. Nie zmienia faktu, że wg. mnie: NIE troszke słabo, ale TO BYŁO COŚ DLA MNIE. Strzelanina, intryga, ciemne interesy, tajemnica, Liotta, Statham, Benjamin, Pastore w najwyźszej formie. Polecam.

ocenił(a) film na 8
czarna404

Bo trzeba podczas seansu ruszyć główką,a nie tylko wcinać popcorn. A nie wszystkim się to udaje, jak widać.

ocenił(a) film na 6
czarna404

popieram, jak przekręt i porachunki bawiły mnie przez cały czas tak tu wielkie rozczarowanie

nie ogarnąłem tego


4/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones