PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99107}
6,9 39 227
ocen
6,9 10 1 39227
5,5 10
ocen krytyków
Revolver
powrót do forum filmu Revolver

Hahaha. Jak ktos wczesniej napisal - jakies gnioty maja super uber oceny a ten wspaniały film ma
tylko 7 ?! Ludzie teraz chca filmy nie wymagające myslenia - byleby tylko papka była na ekranie i nic więcej, no i 3D HD i full bajer.. ludzie dający niskie oceny to poprostu gimbaza albo iq niskie? No ale też pozostaje kwestia gustu, OK tu mozna sie zgodzic.Ale "najgorszy film ze stathamem" - tu odrazu widac ze ktos poprostu odrazu chcial zajebiaszcza akcje i zadyme ktora nie wymaga nic od widza, nie docenił tak pięknego widowiska.
Ten film to PEREŁKA. Wspaniały mindufckowy klimat ! Miodne wręcz aktorstwo i ta
wszechobecna tajemnica! Daje 9/10 !

salior

Właśnie obejrzałem. Lubię Stathama, ale w tym filmie jest tyle schizofrenii ilu bohaterów.
Trochę mnie to przerasta.
Nie oceniam, ponieważ nie zrozumiałem.
Jeżeli mnie oświecisz przesłaniem tego filmu, którego nie zrozumiałem do końca, to może zgodzę się z Tobą.
Na chwilę obecną dałbym mu maksymalnie 4.

ocenił(a) film na 3
Burmistrz

hej hej...ten film to angielska szmira i rozbryzgane guano ... poj.eb stworzył okrutnie denny film i tyle :) piękniejszych seansów życzę ( a o to nietrudno )

lajceps6

Trochę się jąkasz i powtarzasz. Jedziesz z playbacku? Wyluzuj, Wesołych Świąt.

ocenił(a) film na 3
Burmistrz

również pięknych Świąt!!! to jąkam czy powtarzam ? :) ale żeby nie było....ten film to angielska szmira :D

lajceps6

Jak tam po Świętach? Głowa nie boli?

Już wiem, że się nie jąkasz, tylko się powtarzasz.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
salior

Zgodzę się z końcówką wypowiedzi Burmistrza...Proszę o oświecenie...I piszę to szczerze, bez złości czy ironii...może byłem już zmęczony?film oglądałem późno i musiałem to zrobić, bo potrzebowałem wolnego miejsca na twardym dysku nagrywarki...Może nieodpowiednio się wczułem?
Ciężko powiedzieć...Film do mnie nie trafił, nie mój gust...może spodziewałem się czegoś innego po filmie tego reżysera?
Gimbem nie jestem, a dorosłym i co najważniejsze dojrzałym facetem...IQ ma pewnie wysokie, bo jestem inteligentnym człowiekiem :)
Do tego mam bardzo, ale to bardzo szerokie horyzonty i jestem bardzo ciekawy świata...
Więc szczerze proszę o wyjaśnienie mi tego filmu...Chyba, że dobrze zrozumiałem, ale nie trafił w mój gust...

ocenił(a) film na 6
przemofan

http://www.filmweb.pl/film/Revolver-2005-99107/discussion/Dla+tych+co+nie+rozumi ej%C4%85+tego+filmu.+Przeczytajcie+i+przesta%C5%84cie+zadawa%C4%87+g%C5%82upie+p ytania.,2083848

ocenił(a) film na 4
G00N3R

Dzięki

ocenił(a) film na 3
przemofan

hej hej...ten film to angielska szmira i rozbryzgane guano ... poj.eb stworzył okrutnie denny film i tyle :) piękniejszych seansów życzę ( a o to nietrudno )

ocenił(a) film na 8
przemofan

To bardzo dobrze, że chcesz wciąż się rozwijac : )

ocenił(a) film na 3
salior

Nie bawi mnie schizofrenia, a przedstawianie w filmie walk ego schizofrenika to wielkie g... .
Walka ego w wyimaginowanym świecie - ocenę wysoką temu filmowi może dać chyba tylko inny schizofrenik.

ocenił(a) film na 3
Klakierus

BRAWO!!!!!!!

ocenił(a) film na 3
salior

hej hej...ten film to angielska szmira i rozbryzgane guano ... poj.eb stworzył okrutnie denny film i tyle :) piękniejszych seansów życzę ( a o to nietrudno )

ocenił(a) film na 3
salior

ty "poprostu mindufckowy" błędzie swojego Taty...zacznij od nauki poprawnej polszczyzny i wtedy snuj te swoje pierdołowate wywody i zachwalaj sobie ten kicz i syf !!! tylko o inteligencji już nie pisz bo w tym dziale nie uratujesz się w żaden sposób !!

użytkownik usunięty
lajceps6

jaki niedorozwój^

Mi też miło, ale nie podam ci swojego imienia.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

Tak mówią ci koledzy w gimnazjum.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

Mhm, co by tu odpisać... Niech ja się zastanowię.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

Kici, kici, kici...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones