PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99107}
6,9 39 227
ocen
6,9 10 1 39227
5,5 10
ocen krytyków
Revolver
powrót do forum filmu Revolver

I nie wiem czy nie będę żałował tylu cennych minut z życia wzięte bo tych obejrzanych już żałuję.

viciu_080

I obejrzałem. Generalnie dawno już nie widziałem takiego gniota. I przyznaję się szczerze że go absolutnie nie rozumiem. Nie jestem jedyny jak widzę. Widzę tu również osoby dla których film jest arcydziełem i doszukują się w nim sensu życia i filozofii istnienia, no cóż, znajdą się i tacy. Z Alicji w krainie czarów też można wyciągnąć głębokie egzystencjalne przesłanie. Film nakręcony tragicznie, takiego chaosu ze świecą szukać i nie, nie jest to wcale dobry sposób na montaż. Sceny które wydawać by się mogło trwają godzinami i w kółko powtarzane te same kwestie no i te złote myśli rodem z podręcznika handlowca. Wstawki komiksowe najbardziej żenujące. Niestety nie udało się wprowadzić klimatu Kill Billa. Teraz czekam na ataki "znawców" :)

ocenił(a) film na 10
viciu_080

jakbyś uważnie obejrzał film to byś zrozumiał, że napisałeś to tylko po to, żeby kogoś sprowokować, żeby ktoś cię zauważył... ten film nie zasługuje na taką zjebę... może się podobać albo nie, gniotem nie jest bez wątpienia.

ocenił(a) film na 10
viciu_080

"Teraz czekam na ataki" - to chyba motto każdego trolla

lecho9

Spokojnie nie jestem żadnym trollem. Film mnie po prostu sfrustrował bo zmarnowałem na niego czas i wiedziałem że odezwą się zaraz obrońcy i mnie zwyzywają.

ocenił(a) film na 4
viciu_080

pewnie trzeb by obejrzeć do uważnie ale mi się też nie spodobał ;/ bezsensowne jakieś wtrącenia i mam wrażenie że zrobiony na siłę i zbyt ambitnie co w efekcie nie wyszło zbyt dobrze

ocenił(a) film na 8
viciu_080

Abstrahując od tego czy film jest dobry czy nie, to jednak jeśli z takim lekceważeniem napisałeś o "Alicji..", która jednak jest nie byle jaką książką i dotyka filozoficznych problemów, to wygląda na to, że Ty po prostu lubisz skrytykować coś dla samej krytyki.
A Revolver jest niezły, docenia się go bardziej wraz z kolejnym obejrzeniem, ale do tego Cię już nie namawiam :D

ocenił(a) film na 8
ObywatelTB

Po co w ogóle wchodzić w polemikę z amebą, daj sobie spokój z takimi akcjami bo szkoda czasu. Koleś pisze, że nie rozumie filmu i jeszcze najeżdża za to na ten film - to już wystarczy za cały komentarz jego osoby.

viciu_080

Nie mam słów ..módl się o rozum ... ten film to arcydzieło ...niemal poetyckie ujęcie ... filozofii życia.....

ocenił(a) film na 10
Joseph88

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko podpisać się pod słowami kolegi wyżej. Niestety (dla co poniektóych) film wymaga sporej ilości szarych komórek.

ocenił(a) film na 8
maootrix

No dobrze, ale czy to dogryzanie mu, nie świadczy o tym jak głęboko siedzicie w swoim ego?

ocenił(a) film na 1
Snack3rS7

Wreszcie odpowiedz na poziomie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones