PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99107}
6,9 39 228
ocen
6,9 10 1 39228
5,5 10
ocen krytyków
Revolver
powrót do forum filmu Revolver

Prawde mowiac po przekrecie i porachunkach myslalem ze guy wyrobil sobie jakis styl i bedzie sie jego trzymac. czekalemna ten film juz od dluzszego czasu i jak tylko udalo mi sie go sciagnac od razu obejrzalem. i musze z przykroscia przyznac ze sie zawiodlem. w porownaniu z poprzednimi filmami lekkimi zabawnymi ten jest naprawde ciezki i meczacy. za duzo rozmow z myslami klimatow rozdwojenia jazni itp w sumie naprawde sie ciezko w tym polapac a nawet jezeli sie to uda to nie dochodzi sie do zadnych tworczych wnioskow. pare momentow bylo naprawde dobrych i ze ten film rozwinie sie w odpowiednim kierunku jednak za duzo kolesi z podwojnymi osobowosciami wyimaginowanych i w ogole. takie rzeczy zostawmy innym ktorzy sie na tym znaja. z traka obsada mogl to byc naprawde fajny filmik a wyszlo przekombinowane cos bo dokladnie nawet nie wiem do jakiego rodzaju filmu go podciagnac gangsterski psychologiczny dramat chyba cos takiego i troche tego za duzo.

mrbungle

człowieku poczekaj na nastepne części to sie napewno dowiesz o co tu chodzi i pewnie wtedy bedziesz ten film wychwalał ale lepiej jest teraz napisać że jest kiepski bo sięgo nie rozumie - pusc sobie jakis film i obejżyj 1/3 filmu też pewnie dojdziesz do wniosku ze jest do d..y. Z całym szacunkiem ale takie pisanie to strata czasu dla Ciebie , dla mnie bo musze napisać to co napisałem i dla innych bo czytają twój tekst.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones