PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99107}
6,9 39 228
ocen
6,9 10 1 39228
5,5 10
ocen krytyków
Revolver
powrót do forum filmu Revolver

Troche inny

ocenił(a) film na 7

Obejrzałem film dwa razy a i tak do końca nie zrozumiałem (np. po co wpłacił te miliony na domy dziecka? i czym dokładnie jest Sam Gold?) ale za same sceny z Sorterem trzeba dać przynajmniej te 7 :) Tak doskonale zarysowanego mordercy to ja nie widziałem jeszcze w żadnym filmie. Wysoki, chudy, w średnim wieku, w okularkach, zaczesany na pożyczkę, jąkający się morderca niemal doskonały

n0_thx

Sam Gold to po prostu Samo Złoto. A więc na szczycie tego wszystkiego, ponad każdym, od niego wszystko zależy.

ocenił(a) film na 9
n0_thx

jest powiedziane w filmie prosto w twarz, bez przenośni kim jest Sam gold, a wy doszukujecie sie nie wiadomo czego :)

n0_thx

[spoiler]
[spoiler]
[spoiler]
Kase dal na dom dziecka zeby wkurzyc Macha(glownego zlego). W tym filmie wiele postaci to tak naprawde jedna i ta sama osoba, ale jakby podzielona cechami. Glowny bohater - postac jako calosc, Macha - zle cechy glownego bohatera, gruby i murzyn - dobre cechy glownego bohatera. Jak wkurzyc zla czesc naszej osobowosci ? Zrobic cos dobrego.
Sam Gold ja to zinterpretowalem tak ze to jest strach. W tym filmie cechy charakteru staja sie ludzmi i jezeli Sam Gold to strach, to wiadomo ze sie go wszyscy boja

ocenił(a) film na 8
n0_thx

obejrzałem kolejny raz film i po raz kolejny go na nowo odkrywam ;)
Jason Statham w nim sie chyba spisal na 5-ke i pokazał na co go stać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones