PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99107}
6,9 39 213
ocen
6,9 10 1 39213
5,5 10
ocen krytyków
Revolver
powrót do forum filmu Revolver

Ten mistrzowski film składa się z:

Spójnego szkieletu przedstawiającego prawdziwe (lub nie) wydarzenia - bohater zostaje uratowany przez oszusta, który wcześniej nauczył go kantować, ten szantażuje i przekupuje wszystkich lekarzy na świecie, by udowodnić, jak złe jest jego ego. Bohater tego nie chce, ale daje się oszukać, choć tak naprawdę to był on

Niesamowitych zwrotów akcji - mistrz szachowy, który dokonuje misternych skoków na niezniszczalnych sejfach, godny przeciwnik od którego bohater nauczył się wszystkiego co złe - to właśnie główny bohater który oszukiwał głównego bohatera udając słabszego i przegrywając w szachy

Ciekawych scen, które przypadną do gustu każdemu znawcy, jak na przykład scena w burdelu gdzie pojawia się kolor czerwony, czy zmaganie się bohatera z głosem w głowie

A także cennych lekcji życiowych - nie przejmuj się rzeczywistością, a twoi przeciwnicy nie zrobią nikomu krzywdy i zabiją się

Dzięki temu nauczyłem się, że razem z moimi głosami w głowie mogę zrobić wszystko jeśli tylko nie mam ambicji :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones