PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99107}
6,9 39 227
ocen
6,9 10 1 39227
5,5 10
ocen krytyków
Revolver
powrót do forum filmu Revolver

Krótsza wersja?

ocenił(a) film na 5

Witam, ostatnio oglądałem ten film w TV i mi sie spodobał, chciałem obejrzeć go jeszcze
raz, ale problem w tym, że wszystkie wersje przeze mnie znalezione były krótsze. Na IMDB
można przeczytać, że film trwa 115 minut czyli godzine i 55 minut, a wszystkie które
znalazłem trwały godzine i 40 minut. To aż 15 minut różnicy. Nie dość, że film jest krótszy
to jeszcze inaczej zmontowany (zamiast zwykłego przejścia z jednego ujęcia do drugiego,
kamera sęe po prostu po nich przesuwa). Np. w epickiej moim zdaniem scenie gdy
Sorter rozwala kolesi Machy wcale potem nie zostaje zabity. Wie ktoś może gdzie da się
obejrzeć tą normalną wersję?

ocenił(a) film na 10
karolthas

A to nie na odwrót czasem? W krótszej wersji chyba właśnie nie widać jak zostaje zabity. Nie jestem pewien. Kiedyś widziałem wersje krótką (bez zaczepistego zakończenia), a teraz mam tą która wydaje mi się być dłuższą... W tej napewno widać jak Sorter Umiera (No nie widać, ale raczej nie ma wyjścia)

ocenił(a) film na 5
Kulasisko_Pospolite

No tak, to w tej dłużej wersji umiera. Źle sformułowałem zdanie.

Gdzie da się obejrzeć tą długą wersję?

ocenił(a) film na 9
karolthas

moja wersja miała 1:46h, ale nie było w ogóle napisów końcowych, 5s po ostatniej scenie z Greenem, dziewczynką i Machą film się skończył.

W tej wersji jest tylko scena, jak Sorter zdejmuje okulary i przeciera je, w tym czasie 1 gość ocalały z jatki przykłada mu pistolet do głowy i pociąga za spust. To o tę scene chodzi?

ocenił(a) film na 5
tymbarkowy

Tak. Wersja w której Sorter ginie jest tą wersją dłuższą, oglądałem ją pierwszy raz na Polsacie. Bo w tej krótszej co znalazłem w internecie on nie zginął, a trwała godzinę i 40 minut.

ocenił(a) film na 9
karolthas

to chcesz tę moją wersję?

ocenił(a) film na 5
tymbarkowy

Jak mógłbyś

ocenił(a) film na 9
karolthas

podaj maila, bo filmweb nie toleruje warezu :D

a nie mogę wysłać pm, bo nie mam jakichś tam śmiesznych punktów

ocenił(a) film na 5
tymbarkowy

karolthas@wp.pl

Dzięki za wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones